Javni obrazac za uključenje korisnika, starijih osoba i/ili Odraslih osoba s invaliditetom u projekt Zaželi- „Zajedno smo sigurniji III“ – Kodni broj: SF.3.4.11.01.0060 na području Šibensko-kninske županije. Ciljevi ovog projekta su: doprinos socijalnoj uključenosti, smanjenju socijalne izolacije, sprečavanju prerane institucionalizacije, smanjenju siromaštva i poboljšanju kvaliteta života ciljne skupine, sudionika projekta te krajnjih korisnika na području ŠKŽ.
Aktivnosti ovog projekta su: usluge pružanja oblika izvaninstitucionalne podrške i skrbi o osobama starijim od 65 god. i odraslim osobama s invaliditetom (18 i više g.) uz isporuku mjesečnih paketa kućanskih i osnovnih higijenskih potrepština.
Na javni poziv mogu se javiti osobe oba spola.

Ciljne skupine koje će biti uključene u projekt su:

– Osobe starije od 65 godina
– Odrasle osobe s invaliditetom

Dokumentacija za preuzimanje: