Danas je u Konjičkom klubu Kolan održana završna konferencija projekta „ZAVOLONTIRAJ SE“.

Namjera projekta „ZAVOLONTIRAJ SE“ bila je potaknuti veći broj učenika Medicinske škole Šibenik te Srednje škole Ivana Meštrovića – Drniš na uključivanje u volonterski program Konjičkog kluba Kolan. Volonterski program omogućio je mladima stjecanje novih iskustava i znanja iz područja konjaništva, volonterstva i rada s djecom s teškoćama.

Kroz ovaj projekt željeli smo također podignuti svijest javnosti o važnosti terapija pomoću konja za djecu s poteškoćama u razvoju te omogućiti lakše provođenje naših programa u budućnosti.

Nositelj projekta: Konjički klub Kolan

Partneri na projektu: Medicinska škola Šibenik i Srednja škola Ivana Meštrovića – Drniš

Projekt financira: Ministarstvo znanosti i obrazovanja