Konjički klub Kolan – Udruga za aktivnosti i terapiju pomoću konja održala je 15.03.2022 u Narodnoj knjižnici Knin predavanje „Društveno poduzetništvo“ putem kojeg su informirani zaposleni i nezaposleni članovi OCD-a, mladi između 18-30 god starosti i opća populacija između 30-50 god starosti s područja Šibensko-kninske županije. Nazočni su upoznati s ciljevima projekta i važnosti društvenog poduzetništva za razvoj zajednice, te o pozitivnim utjecajima na socijalno ugrožene osobe.

Ova aktivnost provodila se u sklopu projekta “Društvenim poduzetništvom do razvoja zajednice” s ciljem stvaranja preduvjeta za održivi razvoj socijalnih usluga i za obavljanje društveno odgovorne gospodarske djelatnosti jačanjem kapaciteta Udruge i unapređenjem znanja i vještina zaposlenih i nezaposlenih članova za obavljanje društveno-poduzetničkih aktivnosti.