Konjički klub Kolan – Udruga za aktivnosti i terapiju pomoću konja održala je na gradskoj plaži Banj 21.02.2022. Info pult u vremenu od 13.30-15.00 sati u sklopu info kampanje projekta “Društvenim poduzetništvom do razvoja zajednice” putem kojeg je informirala građane o društvenom poduzetništvu.

Ova aktivnost provodi se u sklopu projekta “Društvenim poduzetništvom do razvoja zajednice” s ciljem stvaranja preduvjeta za održivi razvoj socijalnih usluga i za obavljanje društveno odgovorne gospodarske djelatnosti jačanjem kapaciteta Udruge i unapređenjem znanja i vještina zaposlenih i nezaposlenih članova za obavljanje društveno- poduzetničkih aktivnosti.

Za više informacija o projekt možete se javiti na mail konjickiklubkolan@gmail.com