21.02.2022. od 10 do 13 sati projektni tim projekta “Društvenim poduzetništvom do razvoja zajednice” (U.P.02.3.1.03.0013) sudjelovao je na predavanju relevantnom za društveno poduzetništvo u RH. Predavanje je organizirala Udruga mladih „Mladi u EU“ u Šibeniku. Cilj navedenog predavanja bio je upoznati sudionike s temeljnim odrednicama društvenog poduzetništva, njegovim značajkama i mogućnostima bavljenja njime. Predavanje je održao Martin Mrša, struč.spec.admin.publ.
Sudjelovanje na predavanju je u sklopu elementa aktivnosti širenja koncepta društvenog poduzetništva u RH s ciljem stvaranja preduvjeta za održivi razvoj socijalnih usluga i za obavljanje društveno odgovorne gospodarske djelatnosti jačanjem kapaciteta Udruge i unapređenjem znanja i vještina zaposlenih i nezaposlenih članova za obavljanje društveno- poduzetničkih aktivnosti.
Sadržaj objave isključiva je odgovornost KK Kolan.