Konjički klub Kolan – udruga za aktivnosti i terapiju pomoću konja održala je predavanje  „Društveno poduzetništvo“ 23.6.2021. u vremenu od 10.00-12.00 sati  u sklopu projekta „Društvenim poduzetništvom do razvoja zajednice“ u prostorijama Konjičkog kluba Kolan putem kojeg smo informirali zaposlene i nezaposlene članove OCD, mlade između 18-30 god starosti i opću populaciju između 30-50 god starosti s područja Šibensko-kninske županije. Nazočne smo upoznali s ciljevima projekta i važnosti društvenog poduzetništva za razvoj zajednice, te o pozitivnim utjecajima na socijalno ugrožene osobe. Na predavanju je sudjelovalo ukupno 20 osoba.

Ova aktivnost provodila se u sklopu projekta “Društvenim poduzetništvom do razvoja zajednice” s ciljem stvaranja preduvjeta za održivi razvoj socijalnih usluga i za obavljanje društveno odgovorne gospodarske djelatnosti jačanjem kapaciteta Udruge i unapređenjem znanja i vještina zaposlenih i nezaposlenih članova za obavljanje društveno-poduzetničkih aktivnosti

Ukupna vrijednost projekta iznosi 1.173.200,00 HRK.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda (85 %): 997.220,00 HRK

Razdoblje provedbe projekta je 30 mjeseci, od 17.09.2020.-17.03.2023

Projekt se provodi u suradnji sa Ministarstvom rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike

Za više informacija o projektu, možete kontaktirati voditeljicu projekta Niku Čatlak na broj 098/92-5306, ili putem maila na konjickiklubkolan@gmail.com.

Sadržaj objave isključiva je odgovornost Konjičkog kluba Kolan