Konjički klub Kolan – udruga za aktivnosti i terapiju pomoću konja održala je četvrti info pult  u prostorijama kluba  5.09.2021  putem kojeg je informirala  građane o društvenom poduzetništvu.

Ova aktivnost provodi se u sklopu projekta “Društvenim poduzetništvom do razvoja zajednice” s ciljem stvaranja preduvjeta za održivi razvoj socijalnih usluga i za obavljanje društveno odgovorne gospodarske djelatnosti jačanjem kapaciteta Udruge i unapređenjem znanja i vještina zaposlenih i nezaposlenih članova za obavljanje društveno-poduzetničkih aktivnosti.

Ukupna vrijednost projekta iznosi 1.173.200,00 HRK.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda (85 %): 997.220,00 HRK

Razdoblje provedbe projekta je 30 mjeseci, od 17.09.2020.-17.03.2023

Projekt se provodi u suradnji sa Ministarstvom rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike

Za više informacija o projektu, možete kontaktirati voditeljicu projekta Niku Čatlak na broj 098/92-5306, ili putem maila na konjickiklubkolan@gmail.com.

Sadržaj medijske objave isključiva je odgovornost Konjičkog kluba Kolan